A League Tournament Standings:
Group 1 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
3
2
0
1
0
7
4
1
3
2
3
1
1
1
1
3
5
4
1
3
3
1
2
0
0
3
2
3
-1
4
3
1
2
0
0
3
4
7
-3

Group 2 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
2
1
1
0
0
3
3
2
1
2
2
1
1
0
0
3
2
2
0
3
2
1
1
0
0
3
3
4
-1
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lining Nov 2 8am Forest Park Fields ( Gators FC & Bell FC )
Schedule: Nov 3
Teams ( Home vs Away )
Game Time
Playing Field
Real Alachua 2 vs. 1 Juice
12:30
FP C
Bollocks FC 0 vs. 1 Gainesville FC
2:45
FP A
Infinite United 1 vs. 1 Nations United FC
2:45
FP B
Gators FC vs. Crash FC
2:45
FP C
B League Tournament Standings:
Group 1 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
3
3
0
0
0
9
17
2
15
2
3
1
1
1
0
4
6
8
-2
3
3
1
1
1
1
3
6
8
-2
4
3
0
3
0
0
0
3
14
-11

Group 2 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
3
2
1
0
0
6
13
4
9
2
3
2
1
0
0
6
11
5
6
3
3
2
1
0
0
6
4
7
-3
4
3
0
3
0
0
0
5
17
-12
Lining Nov 2 8am Forest Park Fields ( Gators FC & Bell FC )
Schedule: Nov 3
Teams ( Home vs Away )
Game Time
Playing Field
Piton 4 vs. 1 Bell FC
10:15
FP A
Immortals 4 vs. 1 B.F.C
10:15
FP C
Starting Reserves 0 vs. 6 Bishop FC
12:30
FP A
Mondial FC 2 vs. 3 Undecided FC
12:30
FP B
C League Tournament Standings:
Group 1 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
3
2
1
0
0
6
13
10
3
2
3
2
1
0
0
6
8
8
0
3
3
1
1
1
0
4
11
8
3
4
3
1
2
0
0
3
3
18
-15
5
3
0
3
0
0
0
1
9
-8

Group 2 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
3
2
0
1
0
7
13
1
12
2
3
2
1
0
0
6
14
4
10
3
3
2
1
0
0
6
12
4
8
4
3
1
2
0
0
3
9
8
1
5
3
1
2
0
0
3
5
19
-14
Lining Nov 2 8am Forest Park Fields ( Gators FC & Bell FC )
Schedule: Nov 3
Teams ( Home vs Away )
Game Time
Playing Field
Alpaca Pyramid Scheme 2 vs. 3 Tsunamis
8:00
FP A
No Idea FC 10 vs. 0 Meetup United
8:00
FP B
Blackadder FC 1 vs. 4 No Tengo Tiempo
8:00
FP C
Risky Business 1 vs. 2 New Team FC
8:00
SFC N
Phoenix 0 vs. 0 Zenith
10:15
FP B
Goals/Cards: