A League Tournament Standings:
Group 1 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 2 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lining Mar 14 8am: [Cone Park: Bollocks FC] [Forest Park Fields: Gainesville FC & Nations United FC]
Schedule: Mar 15
Teams ( Home vs Away )
Game Time
Playing Field
Infinite United vs. Gators FC
12:30
FP A
Bollocks FC vs. Bishop FC
12:30
FP B
Crash FC vs. Mondial FC
2:45
FP A
Nations United FC vs. Real Alachua
2:45
FP B
B League Tournament Standings:
Group 1 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Man U  
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 2 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
Juice  
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Piton  
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lining Mar 14 8am: [Cone Park: Bollocks FC] [Forest Park Fields: Gainesville FC & Nations United FC]
Schedule: Mar 15
Teams ( Home vs Away )
Game Time
Playing Field
Bell FC vs. No Henny FC
10:15
Cone
Gainesville FC vs. Tsunamis
10:15
FP B
Juice vs. Phoenix
10:15
FP C
Man U vs. Piton
12:30
Cone
Smooth FC vs. Starting Reserves
12:30
FP C
C League Tournament Standings:
Group 1 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 2 Team Name
GP
Won
Lost
Tied
(-) Points
POINTS
Goals For
Allowed
Diff
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Zenith  
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lining Mar 14 8am: [Cone Park: Bollocks FC] [Forest Park Fields: Gainesville FC & Nations United FC]
Schedule: Mar 15
Teams ( Home vs Away )
Game Time
Playing Field
Alpaca Pyramid Scheme vs. No Tengo Tiempo
8:00
Cone
No Idea FC vs. New Team FC
8:00
FP A
Zenith vs. Müv United
8:00
FP B
Undecided FC vs. Risky Business FC
8:00
FP C
Immortals vs. Blackadder FC
10:15
FP A
Goals/Cards: